top of page

Każda chwila warta jest utrwalenia. Rodzina, przyjaciele, świat i wszystkie niepowtarzalne doświadczenia w naszym życiu mogą być zachowane dzięki fotografii.

W mojej pracy staram się uwiecznić to, co codzienne ale jednocześnie piękne i wyjątkowe. Okres oczekiwania na własnego Maluszka to czas radości, miłości i  ważnej zmiany, który mimo swojej powszechności jest niepowtarzalny w życiu każdego człowieka. Sesje ciążowe pozwalają uchwycić te magiczne przeżycia. Spotkanie z rodzicami i ich pociechami w trakcie sesji noworodkowych jest wyjątkowym przeżyciem, które za każdym razem jest inne. Możliwość doświadczenia rodzicielstwa w jego pierwszych dniach jest niesamowitym przywilejem. Sam jestem ojcem dwóch chłopców i pamiętam dokładnie jak ważne te chwile były dla mnie i mojej żony więc możliwość wzbogacenia tego czasu dla innych rodziców stale motywuje mnie do ulepszania moich umiejętności.

Przez lata dokształcałem się w sztuce fotografii, obróbki oraz planowania sesji. Obecnie, na podstawie mojej dotychczasowej pracy prowadzę warsztaty, gdzie uczę innych początkujących fotografów jak podchodzić do pracy z noworodkami i stale doskonalić swoje umiejętności.​​

Jeśli pragniesz stworzyć niezapomnianą pamiątkę Twojemu Maluszkowi serdecznie zapraszam do przytulnego studia w Warszawie. Dysponuję dobrze wyposażonym studiem, urządzonym w domowym zaciszu, co pozwala na uzyskanie przytulnej atmosfery podczas realizowanych sesji. 

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio - mam nadzieję, że zdjęcia zachęcą Cię do uwieczniania tych szczególnych chwil w życiu Twojej rodziny. 

Do zobaczenia na sesji!

witajcie momday-01.png
Czarek Rajkowski
bottom of page