top of page

Jak przygotowuję się i studio do sesji noworodkowej


zdjęcie noworodkowe

Planowanie i przygotowanie do sesji fotograficznej noworodka jest kluczowe dla uzyskania pięknych i profesjonalnych zdjęć.

Zobaczcie co zawiera moja check-lista :)

  1. Wstępne planowanie Przed sesją, planuję ustawienia i stylizacje, które chcę wykorzystać podczas sesji, aby uzyskać spójny wygląd i najlepsze wyniki. Wybieram również odpowiednie rekwizyty, jakie chcę wykorzystać podczas sesji, takie jak koszyki, kocyki, opaski na głowę itp.

  2. Przygotowanie studia Przed każdą sesją noworodkową, dokładnie sprzątam studio. Ustawiam również odpowiednie oświetlenie i rozkładam stół do pozycjonowania, na którym będę układał maluszka do zdjęć.

  3. Ustawienia aparatu Przygotowuję również aparat do sesji, ustawiając odpowiednią ekspozycję, balans bieli i inne ustawienia w celu uzyskania najlepszych wyników.

  4. Ogrzewanie Podczas sesji noworodkowej temperatura w studio jest bardzo ważna, dlatego dbam o odpowiednie ustawienie ogrzewania, aby zapewnić komfortowe warunki dla maluszka.

  5. Przygotowanie rodziców Podczas sesji noworodkowej, rodzice pełnią kluczową rolę, dlatego wcześniej udzielam im wskazówek, jak przygotować się do sesji.


Podsumowując, przygotowanie do sesji fotograficznej noworodka wymaga sporo planowania i przygotowań, ale dzięki temu możemy uzyskać piękne i profesjonalne zdjęcia, które rodzice będą mogli zachować jako pamiątkę na całe życie.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page